Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-D5L350S23W-126
Mfr. Part # :
ATS-HP-D5L350S23W-126
Description
ROUND HEATPIPE 23W 5X350MM
DataSheet
ATS-HP-D5L350S23W-126 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-D5L350S23W-126 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:13.780" (350.00mm)
  • Width:-
  • Height:-
  • Diameter:0.197" (5.00mm) OD
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C