Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F8L75S85W-427
Mfr. Part # :
ATS-HP-F8L75S85W-427
Description
FLAT HEATPIPE 85W 10.3X4.7X75MM
DataSheet
ATS-HP-F8L75S85W-427 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F8L75S85W-427 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:2.953" (75.00mm)
  • Width:0.406" (10.31mm)
  • Height:0.185" (4.70mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C