Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F6L200S22W-278
Mfr. Part # :
ATS-HP-F6L200S22W-278
Description
FLAT HEATPIPE 22W 8.1X3X200MM
DataSheet
ATS-HP-F6L200S22W-278 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F6L200S22W-278 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:0.317" (8.05mm)
  • Height:0.118" (3.00mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C