Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F5L400S9W-222
Mfr. Part # :
ATS-HP-F5L400S9W-222
Description
FLAT HEATPIPE 9W 6.4X3X400MM
DataSheet
ATS-HP-F5L400S9W-222 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F5L400S9W-222 Tech Specifications
  • Shape:Flat
  • Power - Cooling:-
  • Thermal Resistance:-
  • Wick Type:Sintered
  • Length:15.748" (400.00mm)
  • Width:0.254" (6.44mm)
  • Height:0.118" (3.00mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C