Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F8L75S80W-382
Mfr. Part # :
ATS-HP-F8L75S80W-382
Description
FLAT HEATPIPE 80W 10.9X3.5X75MM
DataSheet
ATS-HP-F8L75S80W-382 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F8L75S80W-382 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:2.953" (75.00mm)
  • Width:0.428" (10.86mm)
  • Height:0.138" (3.50mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C