Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-D6L150S71W-129
Mfr. Part # :
ATS-HP-D6L150S71W-129
Description
ROUND HEATPIPE 72W 6X150MM
DataSheet
ATS-HP-D6L150S71W-129 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-D6L150S71W-129 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:5.906" (150.00mm)
  • Width:-
  • Height:-
  • Diameter:0.236" (6.00mm) OD
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C