Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-D3L200S9W-114
Mfr. Part # :
ATS-HP-D3L200S9W-114
Description
ROUND HEATPIPE 9W 3X200MM
DataSheet
ATS-HP-D3L200S9W-114 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-D3L200S9W-114 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:-
  • Height:-
  • Diameter:0.118" (3.00mm) OD
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C