Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F5L250S15W-219
Mfr. Part # :
ATS-HP-F5L250S15W-219
Description
FLAT HEATPIPE 15W 6.4X3X250MM
DataSheet
ATS-HP-F5L250S15W-219 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F5L250S15W-219 Tech Specifications
  • Shape:Flat
  • Power - Cooling:-
  • Thermal Resistance:-
  • Wick Type:Sintered
  • Length:9.843" (250.00mm)
  • Width:0.254" (6.44mm)
  • Height:0.118" (3.00mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C