Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F8L200S32W-438
Mfr. Part # :
ATS-HP-F8L200S32W-438
Description
FLAT HEATPIPE 32W 10.1X5X200MM
DataSheet
ATS-HP-F8L200S32W-438 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F8L200S32W-438 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:0.398" (10.11mm)
  • Height:0.197" (5.00mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C