Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F6L200S24W-326
Mfr. Part # :
ATS-HP-F6L200S24W-326
Description
FLAT HEATPIPE 24W 7.2X4.5X200MM
DataSheet
ATS-HP-F6L200S24W-326 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F6L200S24W-326 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:0.285" (7.23mm)
  • Height:0.177" (4.50mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C