Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F6L200S25W-350
Mfr. Part # :
ATS-HP-F6L200S25W-350
Description
FLAT HEATPIPE 25W 6.8X5.3X200MM
DataSheet
ATS-HP-F6L200S25W-350 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F6L200S25W-350 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:0.267" (6.77mm)
  • Height:0.209" (5.30mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C