Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-D5L100S80W-121
Mfr. Part # :
ATS-HP-D5L100S80W-121
Description
ROUND HEATPIPE 81W 5X100MM
DataSheet
ATS-HP-D5L100S80W-121 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-D5L100S80W-121 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:3.937" (100.00mm)
  • Width:-
  • Height:-
  • Diameter:0.197" (5.00mm) OD
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C