Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F8L200S30W-375
Mfr. Part # :
ATS-HP-F8L200S30W-375
Description
FLAT HEATPIPE 30W 11.1X3.2X200MM
DataSheet
ATS-HP-F8L200S30W-375 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F8L200S30W-375 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:0.435" (11.05mm)
  • Height:0.126" (3.20mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C