Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F8L200S31W-411
Mfr. Part # :
ATS-HP-F8L200S31W-411
Description
FLAT HEATPIPE 31W 10.6X4.2X200MM
DataSheet
ATS-HP-F8L200S31W-411 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F8L200S31W-411 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:7.874" (200.00mm)
  • Width:0.417" (10.60mm)
  • Height:0.165" (4.20mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C