YS Tech USA QYW12025024BM-12
Mfr. Part # :
QYW12025024BM-12
Description
Q-SERIES FAN MEDIUM SPEED W/PWM
DataSheet
QYW12025024BM-12 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW12025024BM-12 Tech Specifications
  • Series:QYW12025
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:24VDC
  • Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:81.8 CFM (2.29m³/min)
  • Static Pressure:0.236 in H2O (58.8 Pa)
  • Features:-
  • Noise:39.1dB(A)
  • Power (Watts):3.12 W