YS Tech USA QYW12025048BS-12
Mfr. Part # :
QYW12025048BS-12
Description
Q-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
DataSheet
QYW12025048BS-12 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW12025048BS-12 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:48VDC
  • Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:181.0 CFM (5.07m³/min)
  • Static Pressure:1.000 in H2O (249.1 Pa)
  • Features:-
  • Noise:60.5dB(A)
  • Power (Watts):19.2 W