YS Tech USA QYW12025012BH-5
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
QYW12025012BH-5
Description
Q-SERIES FAN HIGH SPEED W/TACH
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
QYW12025012BH-5 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW12025012BH-5 Tech Specifications
  • Series:QYW12025
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:128.0 CFM (3.58m³/min)
  • Static Pressure:0.555 in H2O (138.2 Pa)
  • Bearing Type:Ball
  • Fan Type:Tubeaxial
  • Features:-
  • Noise:51.4dB(A)
  • Power (Watts):6.6 W