YS Tech USA NYW03010012LL-12
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
NYW03010012LL-12
Description
N-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
NYW03010012LL-12 PDF
Price is not available, please RFQ
NYW03010012LL-12 Tech Specifications
  • Series:NYW03010
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 30mm L x 30mm H
  • Width:10.50mm