YS Tech USA EYW12038012BS-12
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
EYW12038012BS-12
Description
E-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
EYW12038012BS-12 PDF
Price is not available, please RFQ
EYW12038012BS-12 Tech Specifications
  • Series:EYW12038
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
  • Width:38.00mm