YS Tech USA QYW09225012BL-12
Mfr. Part # :
QYW09225012BL-12
Description
Q-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
DataSheet
QYW09225012BL-12 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW09225012BL-12 Tech Specifications
  • Series:QYW9225
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:25.9 CFM (0.725m³/min)
  • Static Pressure:0.083 in H2O (20.6 Pa)
  • Features:-
  • Noise:16.7dB(A)
  • Power (Watts):420 mW