YS Tech USA QYW09225012BH-12
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
QYW09225012BH-12
Description
Q-SERIES FAN HIGH SPEED W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
QYW09225012BH-12 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW09225012BH-12 Tech Specifications
  • Series:QYW9225
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:50.3 CFM (1.41m³/min)
  • Static Pressure:0.272 in H2O (67.7 Pa)
  • Bearing Type:Ball
  • Fan Type:Tubeaxial
  • Features:-
  • Noise:35.0dB(A)
  • Power (Watts):1.74 W