YS Tech USA NYW04010012LS-12
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
NYW04010012LS-12
Description
N-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
NYW04010012LS-12 PDF
Price is not available, please RFQ
NYW04010012LS-12 Tech Specifications
  • Series:NYW04010
  • Package:Box
  • Part Status:Obsolete
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
  • Width:10.50mm