YS Tech USA XYW03828012BU-12
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
XYW03828012BU-12
Description
X-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
XYW03828012BU-12 PDF
Price is not available, please RFQ
XYW03828012BU-12 Tech Specifications
  • Series:XYW03828
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 38mm L x 38mm H
  • Width:28.00mm