YS Tech USA QYW12025048BH-5
Mfr. Part # :
QYW12025048BH-5
Description
Q-SERIES FAN HIGH SPEED W/TACH
DataSheet
QYW12025048BH-5 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW12025048BH-5 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:48VDC
  • Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:128.0 CFM (3.58m³/min)
  • Static Pressure:0.555 in H2O (138.2 Pa)
  • Features:-
  • Noise:51.4dB(A)
  • Power (Watts):8.64 W