YS Tech USA EYW06015012LL-12
Manufacturer :
YS Tech USA
Mfr. Part # :
EYW06015012LL-12
Description
Q-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
EYW06015012LL-12 PDF
Price is not available, please RFQ
EYW06015012LL-12 Tech Specifications
  • Series:EYW06015
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
  • Width:15.00mm