YS Tech USA QYW12025012BL-12
Mfr. Part # :
QYW12025012BL-12
Description
Q-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
DataSheet
QYW12025012BL-12 PDF
Price is not available, please RFQ
QYW12025012BL-12 Tech Specifications
  • Series:QYW12025
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Voltage - Rated:12VDC
  • Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
  • Width:25.00mm
  • Air Flow:56.5 CFM (1.58m³/min)
  • Static Pressure:0.122 in H2O (30.4 Pa)
  • Features:-
  • Noise:29.3dB(A)
  • Power (Watts):1.56 W