Meftronics SPI-DCI-35V-50A-NI-WF-1
Mfr. Part # :
SPI-DCI-35V-50A-NI-WF-1
DataSheet
SPI-DCI-35V-50A-NI-WF-1 PDF
Price is not available, please RFQ
SPI-DCI-35V-50A-NI-WF-1 Tech Specifications
  • Utilized IC / Part:-
  • Primary Attributes:12V~36V, 50A, 1.5kW, 150kHz