NDK NZ2520SA-22.000000MHZ
Mfr. Part # :
NZ2520SA-22.000000MHZ
Description
XTAL OSC TCXO 22.0000MHZ CMOS
DataSheet
NZ2520SA-22.000000MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
NZ2520SA-22.000000MHZ Tech Specifications
  • Series:NZ2520SA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Obsolete
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:TCXO
  • Frequency:22 MHz
  • Function:Standby (Power Down)
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:3V
  • Frequency Stability:±30ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):8mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)