NDK 2725T-133MHZ-ENA4643A
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
2725T-133MHZ-ENA4643A
Description
XTAL OSC XO 133.0000MHZ SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
2725T-133MHZ-ENA4643A PDF
Price is not available, please RFQ
2725T-133MHZ-ENA4643A Tech Specifications
  • Series:2725T
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:133 MHz
  • Function:-
  • Output:-
  • Voltage - Supply:-
  • Frequency Stability:-
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):-
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)