NDK NV5032SB-122.88M-NSA3550A
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
NV5032SB-122.88M-NSA3550A
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Catalog
Oscillators
DataSheet
NV5032SB-122.88M-NSA3550A PDF
Price is not available, please RFQ
NV5032SB-122.88M-NSA3550A Tech Specifications
  • Series:NV5032SB
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:VCXO
  • Frequency:122.88 MHz
  • Function:-
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:-
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):10mA
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)