NDK NZ2520SB-33MHZ-RNA3047A
Mfr. Part # :
NZ2520SB-33MHZ-RNA3047A
Description
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
DataSheet
NZ2520SB-33MHZ-RNA3047A PDF
Price is not available, please RFQ
NZ2520SB-33MHZ-RNA3047A Tech Specifications
  • Series:NZ2520SB
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:33 MHz
  • Function:Standby (Power Down)
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:1.8V
  • Frequency Stability:±5ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):4.5mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)