NDK NH25M22TA-10M-NSA3566A
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
NH25M22TA-10M-NSA3566A
Description
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Catalog
Oscillators
DataSheet
NH25M22TA-10M-NSA3566A PDF
Price is not available, please RFQ
NH25M22TA-10M-NSA3566A Tech Specifications
  • Series:NH25M22TA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:OCXO
  • Frequency:10 MHz
  • Function:-
  • Output:LVCMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±3ppb
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):-
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:7-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.484" (12.30mm)