NDK NV3225SA-30.72MHZ-NSA3457A
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
NV3225SA-30.72MHZ-NSA3457A
Description
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ CMOS
Catalog
Oscillators
DataSheet
NV3225SA-30.72MHZ-NSA3457A PDF
Price is not available, please RFQ
NV3225SA-30.72MHZ-NSA3457A Tech Specifications
  • Series:NV3225SA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:VCXO
  • Frequency:30.72 MHz
  • Function:-
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:-
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):6mA
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)