NDK NT3225SA-19.200000MHZ-T3
Mfr. Part # :
NT3225SA-19.200000MHZ-T3
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
DataSheet
NT3225SA-19.200000MHZ-T3 PDF
Price is not available, please RFQ
NT3225SA-19.200000MHZ-T3 Tech Specifications
  • Series:NT3225SA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:VCTCXO
  • Frequency:19.2 MHz
  • Function:-
  • Output:Clipped Sine Wave
  • Voltage - Supply:2.8V
  • Frequency Stability:±2.5ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-30°C ~ 75°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):1.5mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)