NDK NT2016SA-38.4MHZ-END4848B
Mfr. Part # :
NT2016SA-38.4MHZ-END4848B
Description
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SMD
DataSheet
NT2016SA-38.4MHZ-END4848B PDF
Price is not available, please RFQ
NT2016SA-38.4MHZ-END4848B Tech Specifications
  • Series:NT2016SA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Discontinued at Digi-Key
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:TCXO
  • Frequency:38.4 MHz
  • Function:-
  • Output:-
  • Voltage - Supply:-
  • Frequency Stability:-
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):-
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)