Cardinal Components CFL4-A7BP-622.08
Mfr. Part # :
CFL4-A7BP-622.08
Description
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
DataSheet
CFL4-A7BP-622.08 PDF
Price is not available, please RFQ
CFL4-A7BP-622.08 Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:622.08 MHz
  • Function:-
  • Output:LVDS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):100mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.138" (3.50mm)