ILSI I747-2P3-20.000 MHZ
Mfr. Part # :
I747-2P3-20.000 MHZ
Description
OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD
DataSheet
I747-2P3-20.000 MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
I747-2P3-20.000 MHZ Tech Specifications
  • Type:VCTCXO
  • Frequency:20 MHz
  • Function:-
  • Output:Clipped Sine Wave
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±2ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):2mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)