Ecliptek EC5645ETTTS-30.000M TR
Mfr. Part # :
EC5645ETTTS-30.000M TR
Description
OSC XO 30MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC5645ETTTS-30.000M TR PDF
Price is not available, please RFQ
EC5645ETTTS-30.000M TR Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:30 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:LVCMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):7mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)