ILSI ISM97-1251AH-33.333MHZ
Mfr. Part # :
ISM97-1251AH-33.333MHZ
Description
OSC XO 33.333MHZ 1.8V CMOS SMD
DataSheet
ISM97-1251AH-33.333MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
ISM97-1251AH-33.333MHZ Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:33.333 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:1.8V
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):20mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)