Renesas Electronics America XLL526200.000000I
Manufacturer :
Renesas Electronics America
Mfr. Part # :
XLL526200.000000I
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
XLL526200.000000I PDF
Price is not available, please RFQ
XLL526200.000000I Tech Specifications
  • Series:XPRESSO™ FXO-LC52
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:200 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:LVDS
  • Voltage - Supply:2.5V
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):34mA
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
  • Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)