Renesas Electronics America XLH538074.250000X
Mfr. Part # :
XLH538074.250000X
Description
XTAL OSC XO 74.2500MHZ HCMOS SMD
DataSheet
XLH538074.250000X PDF
Price is not available, please RFQ
XLH538074.250000X Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:74.25 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:HCMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±20ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):47mA
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
  • Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)