Renesas Electronics America XLL736200.000000I
Mfr. Part # :
XLL736200.000000I
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
XLL736200.000000I PDF
Price is not available, please RFQ
XLL736200.000000I Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:200 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:LVDS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):100mA
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)