Pletronics, Inc. QM3345LEV-156.25M
Mfr. Part # :
QM3345LEV-156.25M
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS TTL
DataSheet
QM3345LEV-156.25M PDF
Price is not available, please RFQ
QM3345LEV-156.25M Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:156.25 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:CMOS, TTL
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):35mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.038" (0.96mm)