IQD Frequency Products LFSPXO083320RL3K
Manufacturer :
IQD Frequency Products
Mfr. Part # :
LFSPXO083320RL3K
Description
XTAL OSC 156.2500MHZ LVDS SMD 3.
Catalog
Oscillators
DataSheet
LFSPXO083320RL3K PDF
Price is not available, please RFQ
LFSPXO083320RL3K Tech Specifications
  • Series:IQXO-618-33
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:156.25 MHz
  • Function:Standby (Power Down)
  • Output:LVDS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):50mA
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)