NDK NP3225SA-156.25MHZ-NSC5189B
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
NP3225SA-156.25MHZ-NSC5189B
Description
OSC XO 156.25MHZ LVPECL 3.3V SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
NP3225SA-156.25MHZ-NSC5189B PDF
Price is not available, please RFQ
NP3225SA-156.25MHZ-NSC5189B Tech Specifications
  • Series:NP3225SA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:156.25 MHz
  • Function:Standby (Power Down)
  • Output:LVPECL
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):60mA
  • Ratings:AEC-Q200
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)