NDK NZ2520SDA-22.5792MHZ-NSC5083D
Mfr. Part # :
NZ2520SDA-22.5792MHZ-NSC5083D
Description
OSC XO 22.5792MHZ CMOS 3.3V SMD
DataSheet
NZ2520SDA-22.5792MHZ-NSC5083D PDF
Price is not available, please RFQ
NZ2520SDA-22.5792MHZ-NSC5083D Tech Specifications
  • Series:NZ2520SDA
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:22.5792 MHz
  • Function:Standby (Power Down)
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):15mA
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)