Renesas Electronics America XPP736625.000000I
Manufacturer :
Renesas Electronics America
Mfr. Part # :
XPP736625.000000I
Description
0625.000000MHZ 3.3VDC LVPECL 705
Catalog
Oscillators
DataSheet
XPP736625.000000I PDF
Price is not available, please RFQ
XPP736625.000000I Tech Specifications
  • Series:XPP
  • Package:Strip
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:625 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:LVPECL
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):-
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:8-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)