Renesas Electronics America XLH735032.000000X
Mfr. Part # :
XLH735032.000000X
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
XLH735032.000000X PDF
Price is not available, please RFQ
XLH735032.000000X Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:32 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:HCMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):35mA
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)