Renesas Electronics America XLL538312.500000X
Mfr. Part # :
XLL538312.500000X
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
DataSheet
XLL538312.500000X PDF
Price is not available, please RFQ
XLL538312.500000X Tech Specifications
  • Series:XPRESSO™ FXO-LC53
  • Package:Strip
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:312.5 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:LVDS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±20ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):100mA
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)