ILSI I538-2O7-39.000 MHZ
Mfr. Part # :
I538-2O7-39.000 MHZ
Description
XTAL OSC TCXO 39MHZ HCMOS
DataSheet
I538-2O7-39.000 MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
I538-2O7-39.000 MHZ Tech Specifications
  • Type:TCXO
  • Frequency:39 MHz
  • Function:-
  • Output:CMOS
  • Voltage - Supply:3V
  • Frequency Stability:±1.5ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):6mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)